Anadolu Mimarlık İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Firmamız; 1998 yılından bugüne kadar İnşaat  ve  Baskılı Beton uygulama sektörlerinde faaliyet gösteren bir firmadır. Bu alanlarda gelişen teknolojiyi izleyerek deneyim kazanan şirketimiz her projenin estetik unsur olduğunu ön planda tutmuştur. Yapım öncesinde doğru tasarım, teknolojik araştırma, yeni malzemelerin sürekli izlenmesi ile bunları doğru yorumlama kültürüne ulaşan anlayış ile proje ve uygulamalarımız bugüne kadar devam etmektedir.

Kalite titizlik ve müşteri memnuniyeti ilkesi ile sektördeki tecrübesini birleştiren firmamız süratli, ekonomik ve sorunsuz detay çözümleriyle Türkiyenin her köşesinde hizmet vermektedir. Mükemmellik, yenilik ve güven için; devamlılık, çalışma ve eğitim temel, kalite, değer ve servis sistemi ise vazgeçeyemeyeceğimiz ilkelerimizdir.

İnşaat sektörü, dünyadaki birçok ülkede kalkınmanın yapı taşlarından biridir. Üstlendiği yaşamsal işlevler ve sorumluluk bilinci, en ince ayrıntılardan başlayarak daima en iyi, en güzel ve her şeyden önce insan hayatını ön planda tutan sağlam yapılar yapmayı hedeflemeyi gerektirir. Bu büyük zorlu ve risk dolu sektörde Anadolu Mimarlık, yüklendiği sorumluluğu gerçekleştirmek için elinden gelen gayreti icra etmeye özen göstermektedir. Şirketimizin kuruluşundan bugüne kadar gerçekleşen bütün projelerde, her zaman mükemmel ve kaliteli hizmet anlayışını temel ölçüt olarak amaç edinmiştir. Günümüz dünyasının hızla değişen beklentilerine ideal çözümlerle yanıt verirken, gelişim, rekabet ve hizmette yüksek noktaya ulaşmayı hedef almıştır.

Firmamızın Faaliyet Alanları:

  • Baskı Beton işlerinin projelendirilmesi ve uygulamalarının yapılması ve satışı
  • İnce yüzey kaplamaları ve duvar sistemleri
  • Her türlü yeni ve eski yapıların; tadilatı, dekorasyonu, revizyon işlerinin yapılması
  • Toplu konutların çevre düzenleme, saha düzenleme işlerinin komple yapılması
  • Projelendirmeden başlayarak her türlü yapının kaba ve ince tüm inşaat işlerinin uygulamalarının yapılması
  • Her türlü fabrika, depo, villa, konut, sitenin, projelendirilmesi, keşif ve maliyet hesaplarının hazırlanması ve uygulanması
  • Bina ve İnşaat İşleri(kaba,ince,anahtar teslim,kat karşılığı taahhüt)

Misyonumuz

Tüm dünyada inşaat sektöründe yaşanan teknik ve mimari gelişmeleri yakından takip ederek sağlam, güvenlikli, kaliteli projeler sunmanın yanı sıra sürekli gelişen ihtiyaç ve beklentileri önceden ön görerek projelendirmek. İnsan yaşamını kolaylaştırmak ve yaşam kalitesini arttırmak hedefiyle “kalite ve insan” odaklı hizmet sunmak.

Vizyonumuz

Trendleri takip eden değil belirleyen çizgimizle, en iyiye ulaşmanın sürekli kendini yenilemeyle mümkün olduğunu bilerek, sadece bina değil müşterilerimizle aramızda sağlam bir güven inşaa etmek ve markalı konutta adımızı her zaman en yükseğe yazdırmak.

Mehmet Aslan Anadolu Mimarlık Genel Müdür

 
MEHMET ASLAN

Genel Müdür, Mimar

Anadolu Mimarlık olarak, tıpkı geçmişte yaptığımız gibi, bugün ve gelecek için yüksek kaliteli yaşam alanları tasarlıyor ve inşaa ediyoruz. Bu projeleri ve yatırımları yaparken yalnızca inşaat ve yapı bazlı değil; toplumun ihtiyaçları dünyamız ve ülkemiz gerçeklerine göre hareket ediyoruz. Bu yüzden önceliklerimizin en başında eğitim ve sağlık temelli projeler yer almaktadır. Dünyaya karşı olması gereken duyarlılığın ve topluma karşı olan sorumluluğun bilinci ile hareket ederek estetik, güvenli, çevreye duyarlı, insanlığa faydalı projeler üretmeye, herkese ayrım gözetmeden hizmet etmeye devam edeceğiz.