İnşaat projelerinizin hazırlanmasından yönetilmesine kadar her aşamada sizlere hizmet sunuyoruz. Yıllardır, inşaat projelerini müşterilerimizin ihtiyaçları, talepleri ve istekleri doğrultusunda en ekonomik ve kaliteli bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

İnsanlar için ayrıcalıklı mutlu yaşam alanları yaratma hedefi ile çalışan Anadolu Mimarlık, çevreci ve doğaya önem veren bir misyon üstlenmiştir. Yapılarında ahşap ve doğaltaş malzemelerini yoğun olarak kullanan Anadolu Mimarlık, sektöre girdiği ilk günden bugüne, uzman kadrosu ile birlikte her projede Hizmette Kalite anlayışını hedef alarak, kendini sürekli yenilemektedir.

Kaba İnşaat

Kaba inşaat; Kum, çakıl, çimento, kireç, demir, tuğla, kalıp, kalıp bağlantı elemanları kullanılarak yapının taşıyıcı betonarme ve dolgu duvarları yapılmış, başka bir anlatımla henüz iç sıvası bitmemiş, çerçeveleri takılmamış, tesisatları döşenmiş ama aydınlanma vs. bitirilmemiş, boyanmamış inşaata deniyor.

Yukarıdaki tanımdan da anlaşıldığı gibi, kaba inşaatta aydınlanma yapılmamış; boyanmamış ve henüz iç sıvası yapılmamış olan yaplar, kaba inşaat olarak karşımıza çıkıyor.

İnşaatın kaba kısmının tamamlanıp tamamlanmadığı, tanımda geçen işlerin yapılıp yapılmadığı ancak “teknik bilirkişi” raporlarıyla anlaşılabiliyor.

Teknik bilirkişi, yukarıda bulunan kıstasları değerlendiriyor. Tanımda yer alan işlerin aksine bir iş veya eksik bir iş görmedikçe kaba inşaat tamamlanmıştır onayı veriliyor.

İnce İnşaat

Kaba inşaat sonrası yapılan tüm imalatlar ince inşaat kapsamına girer.

İnşaat Uygulamaları Hizmeti

İnşaat Uygulamaları Hizmeti

İnşaat Uygulamaları Hizmeti